Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

10 yıl aradan sonra geri döndü! Bülent Şençiftçi İzmir Kırtasiyeciler Odası Başkanlığına aday

İzmir Kırtasiyeciler Odası yeni başkanını seçmek için gün sayıyor. İki adayla gidilen seçim 6 Şubat’ta gerçekleşecek. Adaylardan Bülent Şençiftçi Egeyön Haber’e konuştu, “yönetimimiz deneyimli kişilerden oluyor.

İzmir Kırtasiyeciler Odası yeni

İzmir Kırtasiyeciler Odası 6 Şubatta sandığa gidiyor. Seçim saat 12:00 ile 17:00’da, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliğinde gerçekleşecek. 1200 üyenin bulunduğu oda, seçime iki aday ile gidiyor. Adaylardan Bülent Şençiftçi Egeyön Haber’e konuştu. Kendinden kısa bahseden Şençiftçi “57 yaşındayım. 9 yaşında bu işe başladım. 48 yıldır kırtasiyecilik yapıyorum. 10 yıl önce mevcut Başkan Hulusi Demir’in 8 yıl boyunca başkan vekilliğini yaptım. 10 yıl ara verdim, şimdi geri dönmeye karar verdim. Yönetim kurulu listemiz, kitap ve kırtasiye üzerine uzun yıllardır görev yapan, tecrübeli arkadaşlarımızdan oluşuyor” dedi.

Neden aday olduğundan bahseden Şençiftçi “Birlik beraberlik ve dayanışma içinde, kitap kırtasiyeden geçimini sağlayan, esnaf arkadaşlarımızın ilgisiz kalan ve bir gurup kırtasiye ile işlerini götüren mevcut yönetime karşı mücadele edip, varlığımızı sürdürebilmek için, uzun yılların birikimi ile sorunu çözüme ulaştırabilmek için adaylığımı açıklama gereği duydum.  Pandemi süre ve pandemi süreci ile birlikte gelen ekonomik sıkıntıların oluşturduğu ortamda kitap, kırtasiye esnafı arkadaşlarımız sıkıntılı bir süreç geçirdi. Bu süreçte rahatsızlık ve rahatsızlığın getirdiği kalp krizlerine kadar giden, üzücü sonuçlarla karşılaştık. Öyle bir dönemeye geldik ki kitap kırtasiye işine girmeyen sektör kalmadı. Bunların mutlaka çözümleri vardı, bu çözümler için, bir şeyler yapmak için, yine uzun yılların birikiminin yanında birikimli, yönetici arkadaşlarımızla sorunlara çözüm arayıp, çözüme ulaşmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Bülent Şençiftçi aynı zamanda İzmirli ve Denizlililer Dayanışma Derneği Başkanlığı yapıyor.