http://www.wannawatches.com
Egeyön Haber

Ahmet Deda İle Analiz

Pamukkale Tv’nin sevilen programı Ahmet Deda ile Analiz, gündemdeki konuları, arka planda kalan önemli sorunları farklı bakış açıları ile ele alarak izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Ahmet Deda Denizli’de nabzı tutmaya devam ediyor.


ZİRAAT ODASI BAŞKANI GEMİCİ VE ELDENİZLİ MAHALLESİ

Ahmet Deda ile Analiz programı Pamukkale TV tarafından Ege Yön Haber aracılığı ile sizlerle.

Merkezefendi Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici ve Eldenizli Mahalle Muhtar Bayram Dağlı ile gerçekleştirilen Nar üretiminin masaya yatırıldığı programın bu bölümünü Egeyön Haber’den izleyebilirsiniz:


9. ULUSLARARASI BTKS KONGRE VE SERGİ

Pamukkale Tv’nin sevilen programı Ahmet Deda ile Analiz, gündemdeki konuları, arka planda kalan önemli sorunları farklı bakış açıları ile ele alarak izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Ahmet Deda ve Analiz 9. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongre ve Sergisi’ne konu oldu. Denizli’de gerçekleştirilen bu önemli organizasyon Pamukkale TV tarafından Ege Yön Haber aracılığı ile sizlerle.


MUĞLA ZİHİNSEL ENGELLİLER DERNEĞİ

Pamukkale Tv’nin sevilen programı Ahmet Deda ile Analiz, gündemdeki konuları, arka planda kalan önemli sorunları farklı bakış açıları ile ele alarak izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Ahmet Deda, Muğla’da 1996-1997’den itibaren eğitime başlayan Zihinsel Engelliler Derneği’nin Başkanı Menderes Çetinözlü ile engellilerin üretimine dikkat çeken bir program yaptı. Zihinsel Engelli Bireylerin topluma kazandırılmasının önemini vurgulayan bu program Pamukkale TV’den Egeyön Haber aracılığı ile sizlerle…


‘Thomas Cook iflası ve Muğla’da tarım turizmi’ Ahmet Deda sordu, Başkan Osman Gürün cevapladı

Ahmet Deda ile Analiz 5. Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği’nde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile ilde turizm ve tarım yatırımlarını konuştu. Dünyanın en büyük seyahat firmalarından Thomas Cook’un iflasının turizm üzerindeki etkisi ve Muğla’da turizmin kadar önemli olan tarım faaliyetlerini Başkan Osman Gürün, Ahmet Deda’ya anlattı.


ÇİNLİLER LAODİKYA’DA

Türkiye Çin işbirliği ticaret ve turizm temelinde gün geçtikçe gelişiyor. Özellikle Çinli turistlerin tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Laodikya Antik Kenti’ne olan ilgili artıyor. Amerika’da yaşayan Çinli turistler Türk Çin Kültürel İşbirliği, Değişim ve Diyalog Derneği Başkanı Abdülkadir Tanrıdağlı ve rehber Doğan Pecen eşliğinde bu tarihi yerinde öğrendi. Pamukkale TV ekranlarında yayınlanan Ahmet Deda ile Analiz programı ise bu etkinlikte farklı bir programa imza attı.DENİZLİ’YE MERMER OSB YAPILACAK MI?

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü koordinesinde Denizli’nin en önemli sektörlerinden mermer sektörünün temsilcilerinin sorunları ve talepleri de masaya yatırıldı. Toplantı sonunda Pamukkale TV ekranlarında yayınlanan Ahmet Deda ile Analiz programında röportaj veren OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, ‘Denizli’de Mermer Organize Sanayi Bölgesi kurulacak mı?’ sorusunu yanıtladı.


 

Kimlik’ Sergisi’nde, Başkan Zolan’a Avustralya’da milletvekilliği teklifi

Ahmet Deda ile Analiz geçtiğimiz hafta Avustralya’da yaşayan Türklerin yaşam hikayelerini anlattığı ‘Kimlik’ sergisine konuk oldu. Avustralya Ankara Büyükelçisi Marc Innes Brown’un da katıldığı sergide Avutralya’nın ilk Türk senatörü Tavaslı Mehmet Tillem’den açılan konu gülümseten bir sohbet başlattı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve İYİ Parti Milletvekili Yasin Öztürk’ün, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Tavaslı olmasından dolayı Avustralya’da milletvekili olma teklifi programa damga vurdu.