kürtçe mp3 indir
Egeyön Haber

Ahmet Deda ile Sesli Köşe

Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, gündemi Egeyön Tv’de Sesli Köşe ile değerlendiriyor.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 9.bölümünü buradan izleyebiliriz.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 8.bölümünü buradan izleyebiliriz.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 7.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’de 6.bölüm: Kooperatifler

Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, gündemi Egeyön Tv’de Sesli Köşe ile değerlendiriyor. Ahmet Deda’nın Sesli Köşe’sinde altıncı bölüm konusu Kooperatfiçilik ve Türkiye’de kooperatif ihtiyacının ne kadar önemli boyutlara ulaştığı üzerine oldu. Türkiye’de kooperatiflerin yaygınlanması için ne yapılabilir? Peki Sesli Köşe’de Egeyön Haber Haber Koordinatörü Ahmet Deda ne diyor?

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 6.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’de 5.bölüm: Denizlispor

Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, gündemi Egeyön Tv’de Sesli Köşe ile değerlendiriyor. Ahmet Deda’nın Sesli Köşe’sinde beşinci bölüm konusu Denizli’nin Süper Lig’de mücadele eden markası Denizlispor. Denizlispor’da son aylarda yaşanan yönetimsel, ekonomik ve saha içi kötü sonuçlar üzerine yaşanan sıkıntılar yaşıyor. Peki Sesli Köşe’de Egeyön Haber Haber Koordinatörü Ahmet Deda ne diyor?

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 5.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’de 4.bölüm konusu: Çal’da üretim

Egeyön Haber İzmir’in yanı sıra Denizli’de de gündem belirlemeye devam ediyor. Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, Egeyön Tv’de Dördüncü bölümü ile yayınlanan Sesli köşesinde Denizli’nin Çal ilçesindeki üretim ataklarını ve üretimin geçmişi ve geleceğini masaya yatırıyor.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 4.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’de 3.bölüm konusu: Deprem

Egeyön Haber İzmir’de gündem belirlemeye devam ediyor. Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, Egeyön Tv’de üçüncü bölümü ile yayınlanan Sesli köşesinde İzmir’de yakın zamanda meydana gelen deprem ve sonrasında atılan adımları değerlendiriyor.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 3.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’de 2.bölüm: Vefa

Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, Egeyön Tv’de ikinci bölümü ile yayınlanan Sesli köşesinde bu soruya cevap aranıyor: Milletvekilleri politik esir mi?

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 2.bölümünü buradan izleyebiliriz.


Ahmet Deda ile Sesli Köşe’nin ilk bölüm konusu: İzmir’de Sel

Egeyön Haber Koordinatörü Gazeteci Yazar Ahmet Deda, Egeyön Tv’de ilk bölümü ile yayınlanan Sesli köşesinde İzmir’de meydana gelen Sel felaketini ele alıyor.

Ahmet Deda ile Sesli Köşe 1.bölümünü buradan izleyebiliriz.