Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı: “MHP ile İzmir’de başarıya ulaşacağız”

AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI AYDIN ŞENGÜL, CUMHUR İTTİFAKI’NIN YEREL SEÇİMDE DE DEVAM ETMESİ VE MHP’NİN İZMİR’DE BÜYÜKŞEHİR İÇİN ADAY GÖSTERMEME KARARINA İLİŞKİN YAPTIĞI DEĞERLENDİRMEDE, “MEVCUT DURUM, TEŞKİLATIMIZDA MEMNUNİYET OLUŞTURDU VE MOTİVASYONU DAHA DA ARTTIRDI. MHP İLE BİRLİKTE İYİ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜP, İZMİR’DE BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ” DEDİ.

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Cumhur İttifakı’nın yerel seçimde de devam etmesi ve MHP’nin İzmir’de büyükşehir için aday göstermeme kararına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Mevcut durum, teşkilatımızda memnuniyet oluşturdu ve motivasyonu daha da arttırdı. MHP ile birlikte iyi bir çalışma yürütüp, İzmir’de başarıya ulaşacağız” dedi.

Uzun süredir CHP yönetiminde olan İzmir’de, birçok sorunun çözüm beklediğini söyleyerek, 31 Mart’taki yerel seçimin önemine dikkat çeken Başkan Şengül, “Öncelikle, alınan kararın ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Cumhur İttifakı’nın yerel seçimde de devam etme iradesi zaten güçlüydü. Ama geçtiğimiz dönemde bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle akamete uğramıştı. Cumhur İttifakı iradesinin yeniden güçlü bir şekilde ortaya çıkması, hepimizde memnuniyet oluşturdu. Önümüzdeki süreç içerisinde MHP ile birlikte etkin bir çalışma yapıp, İzmir’in 15 yıllık CHP yönetiminde biriken sorunlarının giderilmesi için elimizden geleni yapacağız. Güçlü bir belediye başkan adayı belirleyerek, Cumhur İttifakı olarak İzmir’de başarılı olacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ