Egeyön Haber

Akhisar’da 4 Elektrik Panosu Yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı 4 mahallede yer alan içme suyu sondajlarının elektrik panolarını yeniledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşanmasını en aza indirmek için bakım onarım çalışmalarına devam ediyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Akhisar ilçesine bağlı Beyoba, Bünyaniosmaniye, Dereköy ve Sünnetçiler mahallelerindeki elektrik panolarını baştan aşağıya yeniledi.Mahallelerde hayata geçirilen çalışma sayesinde olası elektrik arızaları dolayısıyla su kesintisi yaşanmasına sebep olan eski elektrik panoları yenilenerek vatandaşlara kesintisiz içme suyu sağlandı.

“MASKİ sayesinde su konusunda hiçbir sorun kalmadı”

Bünyaniosmaniye Mahalle Muhtarı Ali Tümer, “Mahallemizdeki mevcut sondajın elektrik panosu çok eski idi. Özellikle yaz aylarında sık sık arızalar meydana gelip su kesintileri yaşanıyordu. Bu durumu MASKİ’ye bildirdik ve sağ olsunlar hemen gelip panoyu yenilediler. Şuan hiçbir sorun kalmadı. MASKİ, daha önce içme suyu depomuzu da tamamen yenilemişti. Mahallemizin su konusunda hiçbir sorunu kalmadı. MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür ediyorum” dedi.

“Her türlü hizmet mahallemize geliyor”

Dereköy Mahalle Muhtarı Halil Bilen, “Manisa Büyükşehir Belediyemizin ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzün tüm hizmetlerinden yararlanıyoruz. Her türlü hizmet mahallemize geliyor. Sondajımızın elektrik panosu da yenilendi. Bu çalışmada emeği geçen arkadaşlardan Allah razı olsun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ