Sadık Grup
Egeyön Haber

Ali Çetin, Yeşil Cephe gerginliğine Yasin Öztürk de dahil oldu

Yukatel Denizlispor yöetimi ile Yeşil Cephe arasındaki gerginliğe İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de dahil oldu. Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,”Denizlispor kulübümüze bu başkan yakışmıyor”dedi.

Güzide Denizlispor kulübümüze bu başkan yakışmıyor.Takımımıza zarar gelmesin diye susmak, daha ilerki bir zamanda daha büyük sorunlarla karşı karşıya sebep olacaktır.Geçmişte hiçbir kulüp Başkanımız Taraftarın ve kamuoyunun bu kadar tepkisini çekmemişti.Bu saatten sonra Denizlispor’a yapabiliceğiniz tek bir iyilik kalmıştır.İstenmediğiniz yerde ısrarla kalmak, size olduğu kadar Kulübümüzede zarar verir.Umarım gereğini yaparsınız.

Yasin Öztürk paylaştı: 8 Aralık 2019 Pazar

Yukatel Denizlispor yönetimi ve Başkan Ali Çeti ile taraftar grubu Yeşil Cephe arasında ‘temlik davası’ ile başlayan ve Denizli Atatürk Stadı’nda maraton tribün bilet fiyatlarının 100 TL olarak belirlenmesi ile devam eden gerginliğe İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de dahil oldu.

Yasin Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’de futbol kulüplerinin içinde bulunduğu sıkıntılı süreç hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı bir konuşmayı yayınlayarak,”Güzide Denizlispor kulübümüze bu başkan yakışmıyor.Takımımıza zarar gelmesin diye susmak, daha ilerki bir zamanda daha büyük sorunlarla karşı karşıya sebep olacaktır.Geçmişte hiçbir kulüp Başkanımız Taraftarın ve kamuoyunun bu kadar tepkisini çekmemişti.Bu saatten sonra Denizlispor’a yapabiliceğiniz tek bir iyilik kalmıştır.
İstenmediğiniz yerde ısrarla kalmak, size olduğu kadar Kulübümüzede zarar verir.Umarım gereğini yaparsınız.”ifadelerini kullandı.

VİDEONUN SONUNDAKİ BÖLÜM DİKKAT ÇEKTİ

Yasin Öztürk’ün sosyal medyada paylaştığı videonun sonunda Yeşil Cephe taraftar grubunun Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i protesto ettiği bir tezahürat bulunması dikkat çekti.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ