Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Aliağalı Gamze Demir’in Türkiye üçüncülüğü gururu

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME-FİTNESS ŞAMPİYONASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN ALİAĞALI GAMZE DEMİR, ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR’A ZİYARETTE BULUNDU.

Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde, Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a ziyarette bulundu.

Aliağa ilçesi, vücut geliştirme sporunda Turan Ulusoy ile Türkiye şampiyonluğu ve Dünya altıncılığından sonra Gamze Demir ile Türkiye üçüncülüğünün gururunu yaşadı. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun düzenlediği, Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde Genç Bayanlar Bikini Fitness kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir’i makamında ağırladı. Başkan Serkan Acar, Aliağa’ya yaşattığı gurur ve kazandığı Türkiye üçüncülüğü kupası için genç sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a teşekkür eden Türkiye üçüncüsü Gamze Demir, “Kazandığım başarıda hocamın ve ailemin büyük katkısı var. Aliağa’ya kupa ile döndüğüm için çok mutluyum. Önümüzdeki şampiyonalarda daha iyi dereceler elde edebilmek için çalışmalarımı sürdüreceğim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ