Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Aydın jandarması ‘Trafik Hayattır’ projesine devam ediyor

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN ‘TRAFİK HAYATTIR’ PROJESİ GERMENCİK İLÇESİNDE DEVAM ETTİ.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Trafik Hayattır’ projesi Germencik ilçesinde devam etti.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü koordinesi ve Germencik Kaymakamlığının desteğiyle jandarma trafik timlerince ‘Trafik Hayattır’ projesi uygulamaya konuldu. Jandarma trafik timlerince, proje kapsamında Germencik ilçesinde bulunan 2 taşıma kooperatifi ile müşterek yapılan çalışma sonucunda minibüs şoförleri bilgilendirildi, trafik kurallarına riayet edilmesi ve farkındalık oluşturulması maksadıyla araçların arka camlarına resimli afişler asıldı.

Trafik terörüne dur demek maksadıyla hazırlanan ‘Trafik Hayattır’ projesinin diğer ilçelerde de koordineli olarak yürürlüğe gireceği belirtildi. Vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak maksadıyla Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından “Huzurunuz Mutluluğumuzdur” sloganıyla hazırlanan faaliyetlere ve yeni projelere devam edileceği kaydedildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ