Aydın Vergi Dairesi’nden Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret

Aydın Vergi Dairesi’nden Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret
Yayınlama: 14.03.2018
A+
A-

Aydın Vergi Dairesi Başkanı V. Cemil Müsevitoğlu Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarete Grup Müdürü Yusuf İpekçi, Grup Müdür V. Mustafa Çelik, Güzelhisar Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Atalay, Efeler Vergi Dairesi Müdürü Alper Çetin ve Denetim Koordinasyon Müdürü Ali Çakır katıldılar.

Vergi Dairesi Başkanı V. Cemil Müsevitoğlu ve  beraberindeki heyeti; Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız ve Mustafa Akdam, Meclis Üyesi Rıza Uyar ile Genel Sekreter Neslihan Koç karşıladı.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı V. Cemil Müsevitoğlu;  “Çalışmalarımızda, mükelleflerin sorumluluk ve hakları konusunda bilinçlendirilmesi konularına önem veriyoruz. Klasik yönetim anlayışının dışına çıkarak, ortaklarını dinleyerek, çözüm arayan bir kurum olduklarını” belirterek, Aydın Ticaret Borsası dinamik ve enerjisi yüksek bir kurum, yaptıkları çalışmalar ile  ilimizde önemli bir yere sahiptir. Yönetim Kurulu Başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyorum.”  İfadelerine yer verdi.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur; “Verginin, ekonominin büyümesi ve  toplumun kalkınmasındaki rolünün önemli olduğuna değinerek, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu ve heyete teşekkürlerini ifade etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.