Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’da jandarma ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor

AYDIN’IN GERMENCİK, KARPUZLU VE KUŞADASI İLÇELERİNDE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA ŞÜPHELİ 5 ŞAHSIN ÜZERLERİNDE YAPILAN ARMALARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ.

AYDIN'IN GERMENCİK, KARPUZLU VE

Aydın’ın Germencik, Karpuzlu ve Kuşadası ilçelerinde jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında şüpheli 5 şahsın üzerlerinde yapılan armalarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Aydın’da jandarma ekipleri kent genelinde uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Germencik, Karpuzlu ve Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlıkları tarafından uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik icra edilen faaliyette; Germencik ve Kuşadası ilçesinde S.B., M.B., B.A., A.E. ve M.T. isimli şüphelilerin üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu madde 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Öte yandan S.B., M.B., B.A., A.E., M.T., Ç.K. ve Y.B. isimli şüpheli şahısların sağlık kuruluşunda yapılan kontrollerinde uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilirken, şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.