Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’da jandarma ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor

AYDIN’IN GERMENCİK, KOÇARLI VE NAZİLLİ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIKLARI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN UYUŞTURUCU OPERASYONLARINDA TOPLAMDA 38 KÖK KENEVİR BİTKİSİ ELE GEÇİRİLİRKEN, 3 ŞÜPHELİ DE GÖZALTINA ALINDI.

AYDIN'IN GERMENCİK, KOÇARLI VE

Aydın’ın Germencik, Koçarlı ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlıkları tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında toplamda 38 kök kenevir bitkisi ele geçirilirken, 3 şüpheli de gözaltına alındı.

Aydın’da jandarma ekipleri uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, 3 farklı ilçede jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda Germencik İlçesi Dereköy Mahallesi’nde M.K. isimli şüphelinin bahçesinde 30 kök, Koçarlı ilçesi Tekeli Mahallesi’nde A.K. isimli şüphelinin bahçesinde 4 kök ve Nazilli ilçesi Hasköy Mahallesi’nde Ç.Ç. isimli şüphelinin bahçesinde 4 kök olmak üzere toplam 38 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Şüpheli şahsılar M.K., A.K. ve Ç.Ç. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.