Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’da ruhsatsız silah ele geçirildi: 7 gözaltı

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİNCE DÜZENLENEN OPERASYON KAPSAMINDA RUHSATSIZ SİLAH TAŞIYAN ŞAHISLARA VE SİLAH KAÇAKÇILARINA YÖNELİK DÜZENLENEN OPERASYON KAPSAMINDA FARKLI SUÇLARDAN ARANMA KAYDI BULUNAN BİR ŞÜPHELİ İLE BİRLİKTE TOPLAMDA YEDİ ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI.

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen çalışmalar kapsamında farklı suçlardan aranma kaydı bulunan bir şüpheli ile birlikte toplamda yedi şüpheli gözaltına alındı.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri suç ve suçlularla mücadele kapsamında halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen çalışmalarda; 5 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 22 adet tabanca ve av tüfeği fişeği, bir miktar kokain ve kubar esrar ele geçirildi. Farklı suçlardan aranma kaydı bulunan bir şüpheli ile birlikte toplamda yedi şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.