Başkan Alıcık; “Enerjimizi Daha Fazla Proje Üretmek İçin Harcadık”

Başkan Alıcık; “Enerjimizi Daha Fazla Proje Üretmek İçin Harcadık”
Yayınlama: 22.01.2018
A+
A-

Nazilli Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Yukarı Örencik sosyal çatı, müştemilatı ve muhtarlık binası düzenlenen törenle açıldı. 

Açılışta konuşan Başkan Alıcık, “Bir tavuk bir yumurta yumurtlar dokuz mahalleye duyurur. Bazı siyasetçiler öyle. Biz enerjimizi daha fazla proje üretmek için harcadık. Geçen 9 yıllık süreçte çok büyük hizmetlere imza attık. Şu an bir lojistik merkezi, 308 kişilik kız öğrenci yurdu ve 5 milyonluk atletizm merkezi projeleri için çalışmalarımızı başlattık. Merkezde, telefon, doğalgaz, internet çalışmaları için kazılan bütün yollara parke taşı döşüyoruz. Şimdiden Nazillimize hayırlı uğurlu olsun. Sağcı, solcu, Alevi, Sünni demeden hizmet ediyoruz. Cami de yaptık, cemevi de. İçimiz de ilçemiz insanı da rahat” dedi.

Yapımı Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Yukarı Örencik sosyal çatı, müştemilatı ve muhtarlık binası düzenlenen törenle açıldı.

Törene Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, daire müdürleri, mahalle muhtarları, STK ve odaların temsilcileri ile yüzlerce vatandaş katıldı.

“BAŞKAN ALICIK 30 YILLIK SORUNU ÇÖZDÜ”

Açılış konuşmasını yapan Yukarı Örencik Mahalle Muhtarı İsmail Aşıcı, Başkan Alıcık’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “1988 yılından beri çözüme kavuşturulmayan 4 kilometre uzunluğundaki mezarlık yolu başkanımız ve vatandaşlarımız sayesinde çözüme ulaştı. Köylerimiz arasında ayrım yapmadan, uzak yakın demeden hizmet eden başkanımızdan Allah razı olsun. Başkanımızın daha büyük hizmetler yapacağından eminiz. İnşallah Sayın Nazilli Belediye Başkanımızı 2019 seçimlerinde Nazilli Belediye Başkanı olarak değil de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek isteriz. Her zaman yanındayız. Her zaman destekçisiyiz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.