Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Aras’tan ’Umutların ARAS’ından, halkın ARAS’na’ paylaşımı

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ARAS, GÖREVE GELDİĞİ 31 MART YEREL SEÇİMLERİNDEN SONRA SIK SIK HALKA İNEREK, SORUNLARI DİNLİYOR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ HALKLA BİRLİKTE ALIYOR.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, göreve geldiği 31 Mart yerel seçimlerinden sonra sık sık halka inerek, sorunları dinliyor ve çözüm önerilerini halkla birlikte alıyor.

Seçimlerin ardından yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, özellikle sabah ve akşam saatlerinde halkla mahallinde buluşma ziyaretleri gerçekleştiriyor. Vatandaşlardan gelen sorunları yerinde tespit etme ve halkla birlikte çözüm üretmeyi seçen Başkan Aras, vatandaşların sevgi seli ve yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Başkan Aras’ın halkla yerinde buluşmaları esnasında başta Genel Sekreter Tayfun Yılmaz ve ilgili Daire Başkanları da hazır bulunuyor. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımında ‘Asla değişmeyecek. Umutların ARAS’ından halkın ARAS’ına…” derken, “Bizim Muğla. Kentimizi planlamaya devam ediyoruz. Hedeflediğimiz tüm projeler için önce halkımızın arasındayız; sokaklarda, dükkanlarda, yollardayız. Hemşehrilerimizin taleplerini dikkatle dinliyor, hizmetlerimizi daha verimli hale getiriyoruz. Asla değişmeyecek: Umutların ARAS’ından halkın ARAS’ına…” paylaşımı yaptı.