Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Arslan, Çameli’nin taleplerini Ankara’ya iletti

ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ARSLAN, YENİ DÖNEMİN İLK ANKARA ZİYARETİNDE ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNARAK, İLÇENİN TALEPLERİNİ BAKANLIKLARA İLETTİ.

ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yeni dönemin ilk Ankara ziyaretinde çeşitli temaslarda bulunarak, ilçenin taleplerini bakanlıklara iletti.

AK Partili Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ziyaretinin ilk gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan TBMM AK Parti Grup Toplantısına katıldı. Başkan Arslan, Ankara programı kapsamında AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi’yi ziyaret etti.

Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de sohbet eden Başkan Arslan, son olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşerek Çameli adına olan taleplerini iletti. Bakan Bayraktar’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Başkan Arslan, “İlçemiz için hep birlikte hizmet anlayışımızla yatırım ve projelerimize devam edeceğiz” dedi.