Başkan Atila Özel Okul Eğitimci ve Yöneticileriyle Buluştu

Başkan Atila Özel Okul Eğitimci ve Yöneticileriyle Buluştu
Yayınlama: 13.04.2018
A+
A-

İlçedeki tüm kesimlerin görüş, öneri ve isteklerini yaptığı toplantılarla değerlendiren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçedeki özel okul eğitimci ve yöneticileriyle buluştu. Down Kafe’de gerçekleşen buluşmada yaklaşan 23 Nisan etkinlikleri başta olmak üzere yapılacak çalışmalara birlikte katılmak için komisyon kurulması kararı alındı.

İlçedeki tüm kesimlerin görüş, öneri ve isteklerini yaptığı toplantılarla değerlendiren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçedeki özel okul eğitimci ve yöneticileriyle buluştu

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın Ortak Akıl toplantıları sürüyor. Bu kapsamda ilçedeki özel okul eğitimci ve yöneticileriyle buluşan Başkan Atila bugüne kadar yapılan proje ve hizmetleri anlattı. Okul eğitimci ve yöneticilerinin görüşlerini dinledi. Toplantıda başta 23 Nisan kutlamaları başta olmak üzere yapılacak etkinliklere yoğun bir şekilde birlikte katılımın sağlanması için bir komisyon kurulması kararı alındı.

‘Hayal Bornova Projemiz de 24 dönüm alan üzerinde kurulacak’

Katılımcı anlayışa önem verdiklerini vurgulayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “İlçemizdeki tüm kesimlerle toplantılar yapıyoruz. Bu anlayışın önemli ölçüde faydasını görüyoruz. Proje ve hizmetlerimizi burada oluşan görüşlere göre oluşturuyoruz. Bu anlamda eğitim camiamız da çok önemli. Biz eğitim alanında önemli hizmetler veriyoruz. BELGEM’de 6500 öğrencimize eğitim desteği veriyoruz. Burada eğitim gören çocuklarımız yüzde 90 oranında lise ve üniversite sınavlarında başarı sağlıyor. Kurduğumuz Çocuk Kulübümüzün öğrenci sayısı 5 bini buldu. Karaçam’da 32 dönüm arazi üzerinde Çocuk Köyü kuruyoruz. Ayrıca Çocuk Dünyası projemizin temelini önümüzdeki günlerde atıyoruz. Hayal Bornova Projemiz de 24 dönüm alan üzerinde kurulacak” dedi.

‘Uçurtma Şenliği ile 23 Nisan etkinliklerimize başlıyoruz’

23 Nisan’ı bu yıl yine coşkulu etkinlikle kutlayacaklarını ifade eden Başkan Atila şöyle konuştu: “Pazar günü Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda yapacağımız Uçurtma Şenliği ile 23 Nisan etkinliklerimize başlıyoruz. Çamdibi’nde, Bornova Merkez’de ve Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda yürüyüş ve konser gibi etkinlerimiz var. Bu etkinliklere hep bir birlikte katılalım.”

Bornova Belediyesi’nin yaptığı yatırım ve hizmetlerle Bornova’nın çok daha güzel bir yer haline geldiğini ifade eden özel okul eğitimci ve yöneticileri de, “Bornova’da yaşamaktan, burada bulunmaktan çok mutluyuz. Her anlamda Bornova Belediyesi’nin desteğini görüyoruz. 23 Nisan başta olmak üzere Bornova Belediyesi’nin her türlü etkinliğine en yoğun şekilde katılım sağlayacağız” dediler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.