Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Başkan Çerçi Cumhuriyet Mahallesindeki çalışmaları inceledi

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ, CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE BELEDİYE TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN PROJELERİ İNCELEDİ. BUGÜNE KADAR MAHALLEDE 28 BİN 545 METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMASI YAPTIKLARINI BELİRTEN BAŞKAN ÇERÇİ, HİZMET ODAKLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI BENİMSEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Cumhuriyet Mahallesi’nde belediye tarafından yürütülen projeleri inceledi. Bugüne kadar mahallede 28 bin 545 metrekare kilitli parke taşı çalışması yaptıklarını belirten Başkan Çerçi, hizmet odaklı belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyledi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bu kez Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi. Belediyenin yürüttüğü çalışmaları inceleyen Başkan Çerçi’ye AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz eşlik etti. Vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Çerçi, taleplerini dinledi. İlçenin en hızlı yapılaşan mahallelerinden biri olan Cumhuriyet’te hummalı bir çalışma yürüttüklerini bunları yaparken vatandaşların görüşünü de dikkate aldıklarını kaydeden Başkan Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Mahallemiz ilçemizin nüfusu hızla artan mahallelerinden biri. Vatandaşlarımızın bizden en büyük taleplerinden biri kültür ve taziye evini uzun zaman önce hizmete açtık. Aile Sağlığı Merkezi ve üst geçidimizi de tamamlıyoruz. Mahallemizde bozulan cadde ve sokaklarımıza 28 bin 545 metrekare parke taşı döşedik. İhtiyaç olan cadde ve sokaklarımızda aydınlatma çalışması yaptık” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ