Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Güler yangın bölgesinde incelemelerde bulundu

AYDIN (İHA) – AYDIN’IN KÖŞK İLÇESİNDE BİR EVDE ÇIKAN YANGIN VE İÇERİSİNDE ZEYTİN AĞAÇLARININ BULUNDUĞU ARAZİYE SIÇRAYAN YANGIN SONRASINDA BÖLGEYE GİDEN KÖŞK BELEDİYE BAŞKANI NURİ GÜLER, İNCELEMELERDE BULUNDU.

AYDIN (İHA) - AYDIN'IN

Aydın’ın Köşk ilçesinde bir evde çıkan yangın ve içerisinde zeytin ağaçlarının bulunduğu araziye sıçrayan yangın sonrasında bölgeye giden Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, incelemelerde bulundu.

Cumayanı Mahallesi, Kıryakası mevkiinde bulunan bir evin hayvan ağılında başlayan ve ormanlık alana sıçrayan yangın ekiplerin uzun uğraşları sonucunda kontrol altına alındı. 13 hayvanın telef olduğu ve yaklaşık 10 dönüm arazinin zarar gördüğü yangın bölgesine giden ve Köşk Belediyesi ekiplerinin de destek verdiği çalışmaları yerinde inceleyen Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, yangından etkilenen vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Bölgede incelemelerde bulunan Başkan Güler, yaptığı açıklamada “Cumayanı Mahallemizde meydana gelen, ormanlık alanın ve bir evin zarar gördüğü yangın felaketi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledik. Yangından etkilenen hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve ilçemizi böylesi felaketlerden korusun” ifadelerine yer verdi.