Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Bodrum için kritik uyarı

BODRUM İÇİN BODRUM BELEDİYESİ VE BODRUM KAYMAKAMLIĞI KRİTİK UYARILARDA BULUNDU. BODRUM KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMADA, BODRUM’DA AKŞAM SAATLERİNDEN İTİBAREN BAŞLAYACAK SAĞANAK VE GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞA KARŞI VATANDAŞLAR DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUNMASI KONUSUNDA UYARILDI. YAPILAN YAZILI AÇIKLAMADA 48 SAAT İÇİNDE 75-150 KG/METREKARE YAĞIŞ BEKLENDİĞİ BİLDİRİLDİ (ARŞİV)

Bodrum için Bodrum Belediyesi ve Bodrum Kaymakamlığı kritik uyarılarda bulundu. Bodrum Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, Bodrum’da akşam saatlerinden itibaren başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa karşı vatandaşlar dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıldı. Yapılan yazılı açıklamada 48 saat içinde 75-150 kg/metrekare yağış beklendiği bildirildi.

Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada Bodrum’a akşam saatlerinde başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların Çarşamba sabah saatlerinden itibaren kuvvetini arttırarak Perşembe gece saatlerine kadar aralıklarla şiddetli olması (48 saatte 75-150 kg/metrekare ) yağış beklenildiği bildirildi.

Bodrum’da yaşanabilecek sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve deniz üzerinde hortum riski gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlar dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarı yapıldı. Bodrum Belediyesi ise anos yaparak vatandaşları bilgilendirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ