Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Büyükşehir’den Aliağa’ya 5 tonluk süt soğutma tankı

KIRSALDA KALKINMAYI DESTEKLEMEK VE YERLİ ÜRETİMİ ARTIRMAK AMACIYLA ÜRETİCİLERE DESTEK SAĞLAYAN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SÜTÜN SAĞLIKLI KOŞULLARDA DEPOLANMASI VE NAKLİYESİ İÇİN ALİAĞA İLÇESİ KALABAK MAHALLESİNE 5 TONLUK SÜT SOĞUTMA TANKININ MONTAJI TAMAMLADI.

Kırsalda kalkınmayı desteklemek ve yerli üretimi artırmak amacıyla üreticilere destek sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, sütün sağlıklı koşullarda depolanması ve nakliyesi için Aliağa İlçesi Kalabak Mahallesine 5 tonluk süt soğutma tankının montajı tamamladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kırsalda kalkınmayı desteklemek ve yerli üretimi artırmak amacıyla desteklerine devam ediyor. Bu kapsamda, sütün sağlıklı koşullarda depolanması ve nakliyesi için Aliağa İlçesi Kalabak Mahallesine 5 tonluk süt soğutma tankı kuruldu.

Muhtar Mehmet Kartal, “Sütümüzün mevcut durumdan daha iyi gelir getireceğini ve doğrudan tüketiciyle buluşacağımızı bu uygulamadan sonra köyümüzde hayvan sayısı ve süt üretiminin artacağı kanaatindeyim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ