Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Büyükşehire sosyal belediyecilik övgüsü

TÜRKİYE GÜÇSÜZLER VE KİMSESİZLERE YARDIM VAKFI GENEL BAŞKANI GÜLGEN DURAL, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANI ERGÜN AKSOY’U MAKAMINDA ZİYARET EDEREK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN SOSYAL BELEDİYECİLİK ÇALIŞMALARINI TAKDİRLE TAKİP ETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy’u makamında ziyaret ederek büyükşehir belediyesinin sosyal belediyecilik çalışmalarını takdirle takip ettiklerini söyledi.

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural, vakıf yönetimiyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, vakfın çalışmaları anlatırken, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde planladıkları faaliyetlerden de bahsetti. Dural, Manisa Büyükşehir Belediyesinin sosyal bir belediye anlayışı ile yaptığı çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü kutlarken, kendilerine yaptıkları desteklerden dolayı da teşekkürlerini sundu. Dural, “Ben vakfa giderken çocuğuma acil kan yardımında bulunurmuşçasına bir heyecan ve ilgiyle gidiyorum; herkes işine bu istek, heyecan ve ilgiyle giderse gerçekten başarıya ulaşmış, topluma gerçek fayda sağlamış oluruz” dedi.

Ziyaretleri nedeniyle vakıf yöneticilerine teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy da, Manisa Büyükşehir Belediyesinin ortaya koyduğu sosyal projelerle Türkiye’de örnek belediyeler arasında olduğunu ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ