Çağan Irmak, “Çocuklar Sana Emanet” ile İzmirlerle Buluştu

Çağan Irmak, “Çocuklar Sana Emanet” ile İzmirlerle Buluştu
Yayınlama: 28.03.2018
A+
A-

İZMİR (İHA) – Güçlü kadrosuyla yılın merakla beklenen “Çocuklar Sana Emanet” filminin İzmir galası, Optimum’da gerçekleştirildi. Film gösterimi öncesinde filmin yönetmeni Çağan Irmak, başarılı oyuncular Engin Akyürek, Şerif Sezer ve film ekibi, Optimum ziyaretçileri ile bir araya geldi. 

“Çocuklar Sana Emanet” filminin ekibi İzmir Optimum’da sinemaseverlerle buluştu. Senaryosunu ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği filmin başrol oyuncusu Engin Akyürek’in yanı sıra Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaç gibi ünlü oyuncular Optimum’da sevenlerini selamladı. Çağan Irmak, doğup büyüdüğü İzmir’de hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı. Alkışlar arasında sahneye çıkan Çağan Irmak, İzmirli olarak hemşehrileri ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Irmak ve film ekibi, Optimum ziyaretçileri ile selfie çekerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.

Çağan Irmak’tan ilk kez bir gerilim filmi

İlk kez gerilim filmi ile seyirci karşısına çıkan Türkiye’nin başarılı yönetmenleri arasında yer alan Çağan Irmak, söyleşinin ardından “Çocuklar Sana Emanet” filmini, İzmir Optimum sinema salonlarında hayranları ile birlikte izledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.