http://www.wannawatches.com
Egeyön Haber

Çal Garası ürünlerinde 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Çallı kadın ürettiği, büyük bir özenle tüketiciyle buluşturulan birbirinden lezzetli ürünlere www.calgarasi.com.tr’den ulaşabiliyorsunuz. Satışa başlandığı günden itibaren yoğun talep alan Çallı kadınların muhteşem ürünlerine ulaşmak için yeni bir kampanya başlatıldı. Online alışverişlerde 200 TL üzeri ürün alımında kargo ücretsiz.

Denizli’nin Çal ilçesinde kadınları üretime teşvik etmek, ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını sağlamak ve yöresel ürünleri ulusal ve uluslararası pazar da tanıtmak amacıyla Avrupa Birliği Leader Projesi kapsamında Çal Belediyesi ve Kayı Birliği Yerel Eylem Grubu (KAYEG) öncülüğünde Çal Kadın Kooperatifi görkemli bir törenle açılmıştı.

Resmen faaliyete geçen Çal Kadın Kooperatifi’nde kadınlar ürettikleri siyah kuru üzüm, kekik, kekik suyu, lavanta, mısır, badem, elma sirkesi, asma yaprağı, siyah çekirdek, kuru bamya ve üzüm sirkesinin dünyanın dört bir yanına www.calgarasi.com.tr üzerinden satışına başladı.

Yoğun talep alan ürünlerin tüm tüketicilere uygun fiyatla ulaşılabilmesi için yeni bir kampanya başlatıldı. www.calgarasi.com.tr’den verilecek 200 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olacak.

”Çal’ın ürünlerini tüm dünya tanısın istiyoruz”

Proje sorumlusu Koray Kaya, “Çallı kadınlarımızın birbirinden lezzetli ve sağlıklı ürünlerini tüm tüketicilerle buluşturmak amacıyla böyle çalışma yaptık. Çal’ın ürünlerini tüm dünya tanısın istiyoruz” dedi.

”Kampanyalarla müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışıyoruz”

Çal Kadın Kooperatifi Başkanı Hatice Elvan, “Satışa başladığımız günden itibaren yoğun ilgi bizleri mutlu etti. Şimdi yapacağımız kampanyalarla müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ