Egeyön Haber

Çameli’de Anlaşma Tamam

Hizmet-İş Sendikası ile Çameli Belediyesi arasında yapılan toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.

Çameli Belediye Başkanlığı makam odasında düzenlenen görüşmeye Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Başkan Yardımcısı Atila Aydın , Hizmet İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezayi Söylemez , Yazı İşleri Müdür Vekili Mesut Demirel , Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Vk. Serpil Uğur Hizmet İş Sendikası Çameli Belediyesi temsilcisi Levent Gököz katıldı.

”En Yüksek Zam”

Görüşmede bir konuşma yapan Mehmet Levent Gököz Çok iyi bir zam aldık, Belediye Başkanımız Cengiz Arslan’a teşekkür ederim. Şu ana kadar yaptığımız toplu sözleşmelerde alınan en yüksek zam budur” dedi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan yaptığı konuşmada “İşçilerimizin sosyal haklarını koruyarak, imkânlarımız ve Hükümetimizin yıllık katsayı artışı doğrultusunda zam uygulamaya çalıştık. Sözleşme üç yılı kapsıyor. Önemli olan çalışanlarımızın parasının düzenli ödenmesidir. Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışanlarımızın alnının teri soğumadan emeğinin karşılığını almasına özen gösteriyoruz” dedi.

Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezayi Söylemez konuşmasında; “Başkanımız Cengiz Arslan ve ekibi görüşmelerimiz sürecinde çok olumlu yaklaştı. Ortak bir noktada buluştuk Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ