Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Çeşmeli öğrenciler, öğretmenleri için mutfağa girdi

ÇEŞME MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİYLE ÖĞRETMENLERİ İÇİN MUTFAĞA GİREREK ÇALIŞMA YAPTI.

Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenleri için mutfağa girerek çalışma yaptı.

Çeşme’nin en büyük okulu olan Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, bu haftaki çalışmalarını öğretmenleri için gerçekleştirdi. Öğrenciler, usta öğreticileri ve alan şefleri ile hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekleri, Çeşme’de bulunan tüm okullardaki öğretmenlere dağıtarak tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Okul Müdürü Aydan Çakmakoğlu’nun desteği ile tamamen öğrenciler tarafından hazırlanan ürünler, müdür baş yardımcısı Tamer Örs ve uygulama oteli müdürü Ahmet Acaroğlu tarafından Çeşme’de ki tüm okullara öğrencilerin kutlama mesajı ile öğretmenlere dağıtıldı. Öğrenciler aynı zamanda okullarının Uygulama Oteli’nde de öğretmenlerine sürpriz kutlama yaptı. Çeşme İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sıdıka Topal, Pırıl Otel ve Dilalia Beach Genel Müdür Yardımcısı Vedat Yaşar’ın da şeflerine yaptırdığı Öğretmenler Günü pastası ile kutlama programına katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ