Elit Life
Egeyön Haber

CHP Bornova Gençliği Hızlı Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Gençlik Kolları Mahalle toplantılarına hızlı başladı.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Uyan’ın projesi olan ‘Her Mahallede Bir Genç’ kampanyasına CHP Bornova Gençlik Kollarından büyük destek geldi.

Bornova’da bulunan 33 Mahallenin 16’sında toplantı düzenleyerek 220 gence ulaşarak parti programı anlatıldı.

Düzenlenen mahalle toplantılarına Mahalle gençlerinin yanı sıra Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi öğrencileri büyük ilgi gösterdi.

CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Sadık Yıldız çalışmaları hakkında şunları söyledi;

İlçe Başkanımız, İlçe Kadın Kollarımız ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Başkanımızla uyumlu şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Gençlik Kolları olarak bizler daha farklı, daha sol, daha bağımsız siyaset yaparak başarıya ulaşmak için çalışıyoruz. Bizim başarılı olmamız Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarısı aslında. Biz gençler bu toplantılarla farkındalık yaratmak istiyoruz. Gençlik Kolları olarak bu tarz toplantıları genişletilmiş olarak İlçe binamızda gerçekleştiriyoruz. Ancak burada gençlerimizi ilçe binamızda fazla toplayamıyoruz. Bizde İl Gençlik Kolları Başkanımızın desteği ile toplantılarımızı mahallelerimizde yapmaya başladık. Yine Gençlik Kolları olarak Bornovalı gençlerin buluşma noktaları olan Cafelere Kıraathanelere ve derneklere ziyaretlerde bulunmaya başladık ve çok sayıda genç arkadaşımıza ulaştık. Partimize hiç gelmeyen arkadaşlarımızı partimize kazandırdık. Üniversite’de okuyan arkadaşlarımızı da komisyonlarımıza katılmalarını sağladık.

Partimizin 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde başarılı çıkması için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

‘Ülkemizin içinde bulunduğu zor ve kritik 2019 sürecini anlatıyoruz’

İl Başkanımız Ozan Uyan mahallelerde yaptığımız toplantıların birçoğuna katılarak bizlere açık destek verdi. Toplantılarımıza katılan İl Başkanımız ile birlikte genç arkadaşlarımıza, ülkemizin içinde bulunduğu zor ve kritik 2019 sürecini anlatıyoruz.

Bornova Gençlik Kolları Yönetim Kurulu’nda buluna arkadaşlarımız çok heyecanlı ve çalışkan Partimizi iktidar yapabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ana kademe ve kadın Kollarımızla el ele, kol kola ve omuz omuza vererek umudu hep birlikte yeşertecek ve örgütleyeceğiz.
‘Bornova’nın sokaklarına ‘Cumhuriyetin çocukları’ yazdıracağız’ ifadelerini kullandı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ