Egeyön Haber

CHP İzmir Teşkilatı Bayramlaştı

İzmir İl Örgütü İzmir Sanat’ta CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP’li ilçe ve Belediye Başkanları,, partililer ve vatandaşlarında katıldığı törenle Kültürpark İzmir Sanatta bayramlaştı.

 

 

Bayramlaşma töreninde konuşan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP’nin Türkiye’ye demokrasiyi yeniden getirme sorumluluğu bulunduğunu belirterek, “CHP bu ülkenin ve Türkiye’nin birleştirici gücü. Demokrasiyi tüm kurumlarıyla tesis edinceye kadar mücadelemiz devam edecek. Karamsar ve umutsuz olmayacağız. Kaybedecek bir dakikamız yok. Çalışacağız ve ülkeye demokrasiyi yeniden getireceğiz” dedi.

“Muhalefet Bloğunu Bir arada Tutmak Zorundayız”

“Bir bayramlaşma töreninde ülkemizin içinde bulundu durumdan bahsetmek istemem. Ancak bizim CHP olarak bu ülkeye karşı görevimiz sorumluluğumuz ve misyonumuz ülkede olup bitenleri göz ardı etmemizi engelliyor. Ekonomi perişan halde, hukuk sistemi çökmüş durumda. Akademisyenler tutuklu, gazeteciler tutuklu, vekiller tutuklu. Bu durum hepimizi üzüyor. Kayıtsız kalmıyoruz” diyen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Ülkede muhalefet bloğunun gözünün içine baktığı tek kurumsal yapı ve örgütlü yapı CHP. Öncü olmak zorundayız. Kuvay-i milliyeciler gibi öncü olmak ve muhalefet bloğunu birarada tutmak zorundayız. Bu görevimizi asla ve asla unutmayacağız” diye konuştu.

Önce İzmir’e Sonra Türkiye’ye Bayram Yaşatacağız

Yücel konuşmasında, yerel seçim çalışmalarına başladıklarını, bayramdan sonra çalışmalarını daha da arttıracaklarını da vurgulayarak, açıklamalarını, “Önümüzde yerel seçimler var. Geneldeki iktidar yerelden geçiyor. Bayramdan sonra çalışmalarımızı hızlandıracağız. Önce İzmir’e sonra Türkiye’ye bayram yaşatacağız” şeklinde sonlandırdı.

Karataş ve Kocaoğlu Arasında Espirili Değişim Muhabbeti

Törene katılan CHP İzmir İl eski Başkanı Kemal Karataş, Başkan Aziz Kocaoğlu’na gülerek, ‘Ben sizi değiştireceğim’ dedi. Bunun üzerine oldukça keyifli olduğu görülen Başkan Kocaoğlu gülüşmelerin ardından yanında bulunan genç il başkanı Deniz Yücel’i göstererek, “İşte genç başkan. Onu büyükşehir belediye başkanı yapalım” dedi.

Haber: Halil Güngör – Gürkan Genç

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ