Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’de sandık görevlisi krizi! Yeşil Sol Parti’den destek mi istendi?

Sosyal Medyada Dip Dalga Hareketi Kurucu lideri olarak tanınan Celal Eren Çelik, CHP Denizli’nin Pamukkale ilçesinde geç verdiği sandık görevlisi listesi ile ilgili dikkat çekici paylaşımlarda bulundu.

Sosyal Medyada Dip Dalga

CHP Pamukkale’de sandık görevlisi listesinin verilen süre geçtikten sonra teslim edilmesi şoku yaşanıyor. Olayın dün akşam ortaya çıkması sonrası AK Parti Denizli, geç teslim edilen listeye itiraz ederken, sosyal medyada da yaşanan olayın yankıları devam ediyor.

CHP Denizli’de Yeşil Sol Parti’den destek aldı iddiası!

Sosyal Medyada Dip Dalga Hareketi Kurucu lideri olarak tanınan Celal Eren Çelik, konu ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Çelik ayrıca CHP’nin Yeşil Sol Parti’den konu ile ilgili destek istediği iddiasında da bulundu.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Çelik, ‘Denizli’nin en büyük ilçesi Pamukkale’de CHP ilçe başkanı Arda Arpacı sandık görevlilerini YSK’ya bildirmeyi unuttu. 5 dakika kala YSK’ya giden listelerden 1. Bölge kabul edildi ama 2. Bölgeye giriş yapılamadığı be Pamukkale’de 437 sandıkta CHP’nin sandık görevlisi olmama riskinin olduğu ifade ediliyor. Allah bize sabır versin…’ ifadelerini kullandı.

Çelik ardından konu ile ilgili, ‘Denizli Pamukkale’de YSK’ya sandık görevli listesini vermeyi unutan “Aklıevveller” çözümü Yeşil Sol Parti’den müşahit istemekte bulmuş. Arkadaş Yeşil Sol Parti daha önce seçime katılmadığı için sadece müşahit yazdırabilir. E müşahit kendi partinden de yazılır. Hepsi ayrı skandal’ diyerek CHP’nin Yeşil SolParti’den konu ile ilgili destek istediği ancak, YSP’nin de yeni parti olduğunun gözden kaçırıldığını ifade ederek bu adımı ‘Skandal’ olarak niteledi.

Belediye başkanları itiraz etti mi?

Konu ile ilgili ilçe belediye başkanlarının da Yeşil Sol Parti adımına itiraz ettiğini yazan Çelik, ‘Pamukkale’de 437 sandığın boş kalması krizini Yeşil Sol Parti’den müşahit “İthal” edip sandıkları onlara emanet etmek isteyenlere ilçe ve belediye başkanları” Bu Yeşil Sol Parti ile fiili ittifak olur, halka bunu izah edemeyiz” diyerek karşı çıkmış. “Unutma” nasıl açıklanacak acaba?’ ifalerine yer verdi.

Milletvekili listesine itiraz mektubu yazdılar, dikkate alınmadı!

Yeni bir gündemle ilgili de paylaşımda bulunan Celal Eren Çelik, Denizli’de CHP’nin belirlediği milletvekili listesine il ve ilçe başkanlarının liyakatsizliği ve yanlışlığı ile ilgili itiraz mektubu yazdığını ancak genel merkezin konuyu dikkate almadığını söyledi.

Attığı tweet’te Çelik, mektubun ıslak imzalı halini de yayımlayarak, ‘Denizli İl ve İlçe Başkanlarının milletvekili aday listesi ile ilgili Genel Merkez’e bir uyarı mektubu yazarak, adayların liyakatsizliği ve yanlışlığını dile getirdiği, listenin YSK’da son halini almadan düzeltilmesini istediği ancak dikkate alınmadıkları ortaya çıktı.’ ifadelerini kullandı.

Ya Genel Başkan Yardımcısı ya da ilçe başkanı gerekeni yapsın’

Yaşanan sandık görevlisi skandalı sonrası CHP’nin gerekeni yapması gerektiğini savunan Celal Eren Çelik, ‘Partinin Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili ve bu seçimde de Denizli’den aday. Denizli’nin en büyük ilçesi Pamukkale ve siz Pamukkale’de sandık görevli listesini YSK’ya vermeyi unutuyorsunuz. Ya Genel Başkan Yardımcısı ya İlçe Başkanı gerekeni yapsın.’ ifadeleri ile CHP Pamukkale ilçe başkanı Arda Arpacı’ya yüklendi.