Egeyön Haber

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar’dan ilk açıklama

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın partisinden istifa ettiğini açıklamasının ardından ortaya atılan çok sayıda iddia üzerine ilk açıklama geldi. Sancar, iddiaların iftiradan ibaret olduğunu belirtti.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, dün sosyal medyadan yaptığı açıklama ile partisinden istifa ettiğini duyurmuştu. Sancar’ın istifasının ardından çok sayıda iddia ortaya atıldı. İddialar arasında Muharrem İnce’nin öncüsü olduğu Memleket Hareketi’ne geçiş, Gazeteci Yalçın Bayer’in yazısına göre; “Ayıp diye nitelendirilen bu skandal…” yer aldı.
Teoman Sancar, özellikle sosyal medyada dolaşan iddialar hakkında konuştu. Şifre Haber’e konuşan Sancar, “Sizin aktardığınız tecavüz, İstanbul Ataşehir, Bodrum, Kuşadası üçgeni yolsuzluk iddiaları… Eşcinsellik iddiaları… Bunların hepsini duydum, takip ediyorum. Danışmanımın adını, ahlaksızca ve adi bir şekilde karıştırıyorlar, iftira atıyorlar… Ne oldu da Melih Gökçek çıktı bu işlerin içinden, kendini ortaya attı… Bunu insanlar biraz düşünmeli. Evet, Kaset var diye, baskı oluşturuldu… Gerekli yerlere şikayetimi yaptım… Her türlü iftiraya, ayrı ayrı belgeleriyle cevap vereceğim… Komplo var, bu komployu bozacak olan da benim. Bir kaset falan ortaya çıkarsa, çıktığında da tüm bu ahlaksızca saldırılara karşı, en kısa zaman içinde öyle yazılı açıklama yaparak da değil, medyanın karşısına çıkıp tek tek cevap vereceğim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ