Egeyön Haber

CHP’li Kazım Arslan’dan Sert Tepki: Milleti Kandırmaya Devam Mı Edeceksiniz?

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, alınan erken seçim kararının ardından AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Arslan, Şahin Tin’nin oy için STK’lara,muhtarlara ve vatandaşlara sms ile iş mesajı attığını belirtti.

CHP Denizli Milletvekili konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunlara değindi;

Baskın seçim kararının ardından, AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, STK’lara, muhtarlara ve vatandaşlara SMS ile iş mesajı gönderdi.

Bu mesaj işsiz olan vatandaşların umutlarını oya çevirmek için ve onları kandırmaya yönelik bir projedir.Tekliflerinde samimi ve ciddi iseler, geçici işçi alacaklarına neden kadrolu işçi almıyorlar? Bu iktidarın döneminde işsizlik % 11’lere varmış, genç işsizlik oranı % 30’lara çıkmış, neden ciddi çözüm üretmiyorlar? Şimdiye kadar neden böyle bir projeyi gerçekleştirilmedi de seçimler beklendi? Her zamanki gibi akıllarına neden baskın seçim öncesi gelmiştir? Geçici işçi olabilmek için geçmişte uyguladıkları partilerine kayıt yaptırma şartı yine aranacak mıdır ? Yoksa her seçim öncesi olduğu gibi MİLLETİ KANDIRMAYA DEVAM MI EDECEKSİNİZ ?

İşte Şahin Tin’in Denizli’deki STK’lara, muhtarlara ve vatandaşlara gönderdiği mesaj aşağıdaki gibidir. Bu mesaj işsizliğe çare olmak yerine baskın seçim öncesi, vatandaşların umutlarını oya çevirmek için onları kandırmaya yönelik projedir. Her seçim öncesi değişik şekilde aldatmacalı projeler koyan iktidar ve onun milletvekilleri hala vatandaşları kandırmaya devam ediyor. Denizli’de 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde 222 dev proje yapılacağı vaatleri vardı, ne oldu ? Bu projelerin hangisi, nerede ve ne zaman gerçekleştirildi ? Denizlili hemşehrilerim bunları bilmek istiyor. Yine 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde “Denizli’de herkese ucuz konut yapacağız” diyerek 25.000 konut vaadinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı, Milletvekilleri , Bakanı nerede? Bu sözünüzü ne zaman yerine gelecek ? Bu sözler yerine getirilmeden yeni hayali projeler ortaya koymayın, hemşehrilerimi kandırmayın ve aldatmayın!

“Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında belediyeler ve bazı kurumlara geçici personel istihdamı yapılacaktır. Çevrenizde iş arayanları 20 Nisan 2018 Tarihine kadar İŞKUR Müdürlüğüne başvuru için yönlendirebilirsiniz. Bilginize… Şahin TİN Denizli Milletvekili”

Lideriniz sürekli kandırılıyor, aldatılıyor. Siz de o kandırıldıkça, aldatıldıkça vatandaşı aldatmaya ve kandırmaya devam ediyorsunuz. Lideriniz ve bakanlarınız 17 Nisan grup toplantısından önceki açıklamalarında (SEÇİM YOK-ZAMANINDA YAPILACAK) denirken ne oldu da birdenbire seçimin yapılmasına karar verildi? Normal süreçte ve normal sürede seçimlerin yapılması doğru iken bu acele seçime neden ihtiyaç duydunuz ? Kaybetme korkularınız mı arttı?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ