Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

“Deliler Fatih’in Fermanı” filmine İzmir’de özel gala

TÜRK SİNEMASININ ALTIN ÇAĞINI YAŞADIĞI GÜNÜMÜZDE YENİ FİLMLER BİRBİRİ ARDINA VİZYONA GİRERKEN, İZMİR OPTİMUM BU HAFTA SONU “DELİLER FATİH’İN FERMANI” FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA HAZIRLANIYOR.

Türk sinemasının altın çağını yaşadığı günümüzde yeni filmler birbiri ardına vizyona girerken, İzmir Optimum bu hafta sonu “Deliler Fatih’in Fermanı” filminin özel gösterimine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Mustafa Burak Doğu ve İbrahim Ethem Arslan’ın senaryosunu yazdığı, Osman Kaya’nın yönettiği, yapımcılığını Cem Uçan ve Cihan Kaya’nın üstlendiği ‘Deliler’ filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile 24 Kasım Cumartesi günü İzmir Optimum’da gerçekleştirilecek.

2018 yılının en yüksek bütçeli filmi olan, epik savaş filmi ‘Deliler/Fatih’in Fermanı’ aksiyon sahneleri ve görselliği nedeniyle büyük merakla beklenirken, filmin oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Cem Uçan, Nur Fettahoğlu, İsmail Filiz, Yetkin Dikiciler, Gülşah Şahin, Gökçe Özyol ve Hakan Yufkacıgil gibi ünlü isimler dikkat çekiyor. Saat 16.30’da gerçekleşecek galaya filmin sevilen başrol oyuncuları; Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Gülşah Şahin, İsmail Filiz ve film ekibi de katılacak. Ekip, film gösterimi öncesinde sinemaseverlerle bir araya gelerek keyifli dakikalar geçirecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ