DENİB AKADEMİ Eğitimleri “Stres Yok Daha Zaman Var” ile Devam Etti

DENİB AKADEMİ Eğitimleri “Stres Yok Daha Zaman Var” ile Devam Etti
Yayınlama: 11.04.2018
A+
A-

DENİB AKADEMİ, “Stres Yok Daha Zaman Var” etkinliğini, 10 Nisan 2018 Salı akşamı gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla düzenlenen program, İzgören Akademi’den Oytun Yumuşak tarafından aktarıldı.

Programda zamanın ne anlam ifade ettiği, bakış açısı, kişilik tipleri ve özellikleri, mutluluk, stresten uzaklaşma ve zamanı daha etkin kullanma konularında tavsiyeler sunuldu.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, DENİB Akademi’nin Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından TİM Akademi’den sonra yürütülen örnek proje olarak gösterildiğini ve Akademi’nin programlarına her geçen gün ilginin daha fazla arttığını, eğitimde kazanılanların ve öğrenilenlerin burada kalmamasını, eşimize, çocuğumuza, arkadaşımıza, dostumuza mutlaka aktarılmasının önemini belirtti ve eğitimin son bölümünde stresi yönetmek ile ilgili yaşadığı bir anekdotu katılımcılarla paylaşarak yoğun bir katılımla düzenlenen eğitim programına katılımlarından dolayı tüm katılımcılara ve eğitmenimize teşekkürlerini iletti.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine 7 Mayıs 2018 tarihinde “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi” ile devam edecek.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.