Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Denizli İl Başkanı müjdeyi verdi! Memleket Partisi bundan böyle yapılacak her türlü seçime girme hakkını elde etmiştir

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, partisinin bugün itibariyle yapılacak her seçime girebilme hakkı kazanmış olması nedeniyle bir basın açıklamasında bulundu.

Memleket Partisi Denizli İl

Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, yaptığı açıklamada şunlara değindi;

“Değerli hemşehrilerim, Memleket Partisi 6 Şubat 2022 tarihi itibariyle bundan böyle yapılacak her türlü seçime girme hakkını elde etmiştir. Memleketimiz ve milletimiz için hayırlı olsun” ifadelerini kullanan Derici, “Sn.Muharrem İnce’nin liderliğinde geçtiğimiz yıl kurulan ve yasal tüm süreçleri eksiksiz olarak yerine getiren Memleket Partisinin bundan böyle iki ittifak arasında karar vermeye zorlanan seçmenler için yeni bir nefes, yeni bir seçenek olduğunu, Memleket Partisinin Türkiye’nin her sorununa çare bulabilecek genç, dinamik ve liyakatli kadrolara sahip olduğunu” belirtti.

“Bu miyadı dolmuş iktidardan da, bu beceriksiz muhalefetten de umudunu kesmiş tüm vatandaşlarımızı Memleket Partisine destek olmaya çağırıyorum” diyen Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, “Sevgili Denizlililer, Umutlarınızı yeniden yeşertin! Artık seçenek var! Memleket Partisi” var sözleriyle açıklamasına sonlandırdı.