Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Denizli OSB personeline Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi verildi

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NCE KURUM İÇİ EĞİTİMLER KAPSAMINDA BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. EĞİTİMİ DENİZLİ OSB MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM ŞEFİ FATİH KOLCU SUNDU.

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nce kurum içi eğitimler kapsamında Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi düzenlendi. Eğitimi Denizli OSB Müdürlüğü Bilgi İşlem Şefi Fatih Kolcu sundu.

Başarılarına her geçen gün yeni başarılar ekleyen Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü; 2024 yılı içerisinde TS ISO IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurarak Türk Standartları Enstitüsü’nce belgelendirmesini hedeflemektedir. Bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Denizli OSB Müdürlüğü Bilgi İşlem Şefi Fatih Kolcu’nun sunumuyla ‘Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi’ düzenlendi.

Eğitim tüm personelin katılımıyla gerçekleşti. Bilgi güvenliği, kişisel verilerin korunması, sosyal medya, bankacılık gibi kişisel uygulamalarda güvenlik yöntemleri, kurum verilerinin korunması ve bu kapsamda alınabilecek önlemler gibi çeşitli konularda katılımcıları bilgilendiren Kolcu, bilgi güvenliği yönetim sistemine dair uyarı ve önerilerini de paylaştı.