Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Denizli’de 5 Aday Belli Oldu, 2 İlçe’yi daha istiyorlarTüm Türkiye’de 99 adayını açıklayan İyi Parti Denizli’de Baklan, Beyağaç, Çal, Çardak ve Çameli adayları’nı açıkladı.

Açıklanan listeye göre İyi Parti Baklan Adayı Mehmet Yağcı, Beyağaç Adayı İsmet Şener, Çal Adayı Mehmet Öztürk, Çardak Adayı Erdil Cengiz, Çameli adayı ise Ender Yılmaz oldu.

İttifak bölgesinde olan Denizli’de bu ilçelerde CHP aday çıkartmayacak.

PAZARLIK SÜRÜYOR

İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk

Büyükşehir’de İyi Parti’den Ümit Bahtiyar’ın ittifak adayı olmasının ardından süren ittifak pazarlığı sona yaklaşırken İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar’ın geçen seçimlerde aday olduğu Pamukkale’de ve kendi memleketi Çivril’i de İyi Parti adayları ile çıkartmak konusunda ısrarcı olduğunu edinilen bilgiler arasında.

2 İLÇE İÇİN İSİMLER

Kulislerde bu ilçeler için ise düşünülen adayların isimleri dikkat çekiyor. Pamukkale için İyi Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün’ün ismi geçerken, Çivril için ise 24 Haziran seçimlerinde CHP 4. Sıra milletvekili olan Ünal Karaosmanoğlu’nun İyi Parti Çivril adayı olması istendiği kulislerden sızan bilgiler arasında.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ