Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Denizlispor Başkanı Uz ve yönetimi Baklan ve Çivril’i ziyaret etti!

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, zor günleri camia olarak birlikte aşacaklarına inandıklarını belirterek, “Denizlispor’un başarısını isteyen herkesin bize destek vermesini istiyoruz” dedi.

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Başkan Yardımcısı Fethi Akcan ve Asbaşkan Ahmet Aşıkoğlu, Baklan ve Çivril belediye başkanlarını makamında ziyaret etti. Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever’e gerçekleştiren ziyarette kulüp çalışmaları ile ilgili bilgi veren Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Denizlispor’un Denizli’nin en önemli markası olduğunu belirterek, “Bu markayı daha da büyütmek için yola çıktık. Zor günlerde devraldığımız bu görevi layıkıyla yapmanın gayreti içerisindeyiz. Her zaman ifade ettiğim gibi Denizlispor Kulübü’nün sadece onu yönetenlerin fedakarlıkları ile ayakta kalabilmesi mümkün değil. O yüzden başta belediye başkanlarımız olmak üzere herkesten maddi ve manevi destek bekliyoruz” dedi. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ise, Altaş Denizlispor’a her konuda destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Kupada Galatasaray’ı saf dışı bırakmanın kamuoyunda oluşturduğu etkinin, sporun önemini bir kez daha ortaya koyduğunu belirten Gülsever, “Sayın başkanımız ve yöneticilerimizin ziyareti bizi çok sevindirdi. Kendilerine teşekkür ederim. Denizlispor hepimizin ortak paydası. Biz elimizden gelen desteği vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.
Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, Başkan Yardımcısı Fethi Akcan ve Asbaşkan Ahmet Aşıkoğlu daha sonra Çivril ilçesine geçerek, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’ı makamında ziyaret etti. Başkan Uz burada yaptığı konuşmada, sportif başarıların ekonomik olarak güçlü olmaktan geçtiğini belirterek, “Denizlispor için kapı kapı dolaşmaya, bu markayı layık olduğu yere getirmek için tüm fedakarlıklara hazırız. Ancak sadece bizim fedakarlıklarımızla bunu başarmamız mümkün değil. Toplumun her kesiminden destek bekliyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural da, yönetimin çalışmalarını takdirle izlediklerini, destek konusunda ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, ziyaretlerin anısına belediye başkanları Yusuf Gülsever ve Niyazi Vural’a Denizlispor’un 55.kuruluş yıldönümü dolayısıyla bastırılan özel forma hediye etti.