Denizlispor Taraftarı Deplasman Çıkarmasına Hazırlanıyor

Denizlispor Taraftarı Deplasman Çıkarmasına Hazırlanıyor
Yayınlama: 14.03.2018
A+
A-

Denizlispor Spor Toto 1. Lig 28. hafta karşılaşmasında Cumartesi günü Altınordu ile deplasmanda karşılaşacak. Denizlispor yönetiminin katkılarıyla taraftarların kritik karşılaşmada takımı yanlız bırakmaması için İzmir’e otobüs kaldırılacak.

 

Denizlispor’un ligin 28. haftasında Cumartesi saat 15:30’da deplasmanda karşılaşacağı Altınordu maçı için büyük bir organizasyon yapıldı. Denizlispor yönetiminin katkılarıyla Denizlispor’a deplasmanda destek vermek isteyen Denizlililer için sınır olmamak kaydıyla deplasman otobüsü hazırlandı.

Sosyal Medyadan Duyurdular

Denizlisporlu Taraftar Platformu’nun sosyal medyadan yaptığı paylaşımda;Denizlispor-Altınordu karşılaşması için deplasmana gidiyoruz.Cumartesi günü oynanacak olan kritik karşılaşmada bizimle beraber deplasmana gelmek isteyenlere duyurulur”denildi.

Ücretsiz Olacak

Denizlispor’u Altınordu deplasmanında yanlız bırakmak istemeyen taraftarlar için 17 Mart Cumartesi günü 15 Temmuz Şehitleri Delikliçınar Meyda’nda saat 09:00 toplanmaları istendi. Denizli’den hareket saati ise 09:30 olarak belirlendi. Ayrıcı otobüslerin ücretsiz olduğu belirtildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.