Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Deva Partisi İl Başkanı Bekir Kırar’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Demokrasi ve Atılım Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Demokrasi ve Atılım Partisi

Başkan Kırar mesajında, “DEVA Partisi iktidarında emeği ve hakları sömürülen, yok sayılan işçilerimizin hak ve hukuklarını koruyacağız. 14 Mayıs’tan sonra ülkemizde 1 Mayıs’ları emekçilerimizin hakkına ve emeğine sahip çıkmanın verdiği gurur ile kutlayacağız” dedi.

Ülkemizde 1 Mayıs, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak anılıyor. İktidarın yanlış politikaları nedeniyle ülkemizde yaşanan ekonomik krizde savrulan işçilerimizi DEVA Partisi iktidarında kaderine terk etmeyeceğiz. Ülkemizin ekonomisinde ve üretiminde büyük katkı sağlayan emekçilerimizin haklarını her zaman korumaya devam edeceğiz. İşsizlik ile yalnız bırakılan, emeği sömürülen ve kaderine terk edilen işçilerimizin yüzünü güldüreceğiz. Haksızlık ve adaletsizliğe karşı olan mücadelemizi sürdüreceğiz. DEVA Partisi iktidarında emeği ve hakları sömürülen, yok sayılan işçilerimizin hak ve hukuklarını koruyacağız. 20 yıllık AKP iktidarında görmezden gelinen emekçi sınıfı 1 Mayıs’ları bayram olarak değil, hak ve özgürlük mücadelesi olarak idrak ediyor.  14 Mayıs’tan sonra ülkemizde 1 Mayıs’ları emekçilerimizin hakkına ve emeğine sahip çıkmanın verdiği gurur ile kutlayacağız. Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs ülkemizde bayram olarak kutlanmaya başlayacak.  Bu duygu ve düşünceler ile dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyorum” şeklinde konuştu.