Elit Life
Egeyön Haber

Didim Ticaret Odası’nda Görev Dağılımı Yapıldı

Didim Ticaret Odası’nı yeni meclis üyeleri ilk toplantısında odanın başkanlarını ve yönetimini belirledi. Odanın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Meclis Başkanı ise Mete Telyakar seçildi. 

DİDİM TİCARET ODASINDA YENİ BAŞKANLAR BELLİ OLDU (HÜSEYİN ÇALIŞKAN/AYDIN-İHA)

8 Nisan’da yapılan Didim Ticaret Odası seçimleri sonrasında yeni seçilen 21 Meclis üyesi odanın yönetim ve başkanlarını belirlemek üzere bir araya geldi. Odanın toplantı salonunda yapılan seçimlere yurt dışında olması sebebiyle Meclis Üyesi İzzet Dönmez katılamadı. İlçe seçim kurulu nezdinde ilk olarak Oda Yönetim kurulu, Oda Disiplin kurulu ve TOBB delege seçimleri yapıldı. 20 meclis üyesi sandık başına gitti. Yapılan seçimler sonucunda Odanın yeni yönetim kurulu Başkanı Hilmi Erbaş seçildi.

Yönetim kurulu üyeliklerine Hikmet Atilla, Burhan Teke, Celal Gümüş, Ebubekir Apaydın, Enver Demirtaş ve İsmet Kartal” seçildi. Oda Disiplin kurulu üyeliklerine “Ali fuat Ünsal, Yeşim Durakoğlu, Yusuf Seven, Murat Gür, Seçil Telyakar ve Murat Bademcigil” seçildi. TOBB Genel kurul delegeliğine ise İzzet Dönmez seçildi.

Oda yönetim kurulu seçilmesinin ardından Meclis üyeleri bu kez Meclis Başkanı ve yönetimini belirlemek için sandığa gittiği Seçim öncesinde Odanın en yaşlı üyesi konumunda olan Meclis Üyesi Hikmet Atilla başkanlığında oturum açıldı ve ardından seçimler yapıldı. Seçimler neticesinde Oda Meclis Başkanlığına Mete Telyakar, başkan yardımcılıklarına Lütfü Karaarslan ve Tevfik Güroğlu katip üyeliğine ise Gül Börekçi seçildi.

2 dönem sonra Odanın yeniden Başkanı seçilen Hilmi Erbaş, 17 Nisan Salı günü devir teslim töreninin yapılacağını belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ