Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Efeler’de emekli öğretmenler buluşuyor

EFELER BELEDİYESİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA EMEKLİ ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELECEK. EFELER BELEDİYE BAŞKANI M. MESUT ÖZAKCAN’IN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞECEK PROGRAMDA EFELER’DE İKAMET EDEN ÜLKEMİZİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE GÖREV YAPMIŞ EMEKLİ ÖĞRETMENLER KATILACAK.

Efeler Belediyesi Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlerle bir araya gelecek. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek programda Efeler’de ikamet eden ülkemizin çeşitli yerlerinde görev yapmış emekli öğretmenler katılacak.

23 Kasım Cuma Efeler Manolya Park’da saat: 14.30’da bir araya gelecek emekli öğretmenler, meslektaşları ile geçmiş günleri yad ederken, birbirleriyle de hasret giderecekler. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “ Yaşamlarını ülkemizi aydınlatmak için harcayan öğretmenlerimizle bir araya gelmek büyük bir mutluluk olacak. En zor şartlarda bile ülkemizin her köşesinde geleceğimiz olan çocuklarımızı aydınlatan, eğitim ve öğretmeyi en büyük ideal olarak gören, fedakarca mesleklerini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü şimdiden kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ