Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Efeler’in kırsal mahalleleri de modern meydanlara kavuşuyor

İLÇENİN DAHA MODERN VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEN EFELER BELEDİYESİ, MAHALLE MEYDANLARI, SOKAK VE KALDIRIMLARDA DÜZENLEME ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİYOR.

İLÇENİN DAHA MODERN VE

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki kırsal mahallerin çehresini değiştirmeye başladı. Eski köy meydanları belediye ekipleri tarafından yeniden düzenlenerek daha modern bir görünüme kavuşuyor. Bu kapsamda yapılan çalışma ile Kuyulu Meydanı yepyeni bir görünüm kazandı.

Nisan 2014 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayan Aydın’ın tek merkez ilçe belediyesi olan Efeler Belediyesi; 5 belde, 56 köy ve merkez mahallelerin bağlanmasıyla 83 mahallede hizmetlerini sürdürürken kırsal mahalleler de park, meydan ve temizlik hizmetlerinden faydalanmanın keyfini yaşamaya başladı.

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda son olarak Kuyulu Mahallesi’nde bulunan Şehit Komando Er Veysel Can Meydanı’nı şık bir görüntüye kavuşturdu. Mahalle genelinde yabani ot biçimi işlerini de sürdüren ekipler, meydanın peyzaj düzenlemesini titizlikle yaptı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla daha temiz ve renkli bir görünüme kavuşan Kuyulu Mahallesi vatandaşların beğenisini topladı. Mahalle sakinleri yeni bir görünüme kavuşan köyleri için Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.