Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fethiye Kaymakamlığı’nda bayramlaşma töreni gerçekleştirildi

FETHİYE KAYMAKAMLIĞINDA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FETHİYE KAYMAKAMLIĞINDA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Fethiye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni Kaymakamlık makamında yapıldı. Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, “İlçemize yoğun bir turist akını ve trafik var. Bu nedenle tüm önlemleri aldık” dedi.

Fethiye Kaymakamlık makamındaki Kurban Bayramı bayramlaşma törenine İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Burak Akanpınar’ın yanı sıra oda başkanları, STK temsilcileri, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam İsmail Hakkı Ertaş makamında tebrikleri kabul etti.

Kaymakam Ertaş, “Kurban bayramına çok az bir süre kaldı. Şimdiden bütün halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yolculuk yapanlara da dikkat çekmek istiyorum. Lütfen trafik kurallarına uyalım. Acı haberleri almayalım. Bayramı doyasıya yaşayalım. Hepinizin tekrar bayramı kutlu olsun. Nice bayramlar diliyorum. Yoğun bir turist akını ve trafik var, önlemleri de alındı. Bunlarla ilgili gerekli toplantıları yaptık. Gerekli önlemleri aldık. Denetimlere had safhada devam ediyoruz. Hem emniyetimiz hem jandarmamız, sahil güvenliğimiz, zabıtamız ve tarım müdürlüğümüz gerekli denetimleri müftülükle beraber yapmaya devam ediyor. Ben huzurlu, sağlıklı bir bayram diliyorum. Nice bayramlar arkadaşlar” dedi.