Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fırtına ve sağanak evsiz bıraktı: Ağaçlarla beraber kuşların yuvaları da yıkıldı

AYDIN’IN NAZİLLİ İLÇESİNDE AKŞAM SAATLERİNDE ETKİLİ OLAN SAĞANAK, DOLU YAĞIŞI VE FIRTINA, NAZİLLİ MİLLET BAHÇESİ’NDEKİ ASIRLIK 6 ÇAM AĞACINI DEVİRDİ. AĞAÇLARLA BERABER YUVALARI DA YIKILAN KUŞLAR İSE ŞAŞKIN BAKIŞLARLA EKİPLERİ İZLEDİ.

AYDIN’IN NAZİLLİ İLÇESİNDE AKŞAM

Aydın’ın Nazilli ilçesinde akşam saatlerinde etkili olan sağanak, dolu yağışı ve fırtına, Nazilli Millet Bahçesi’ndeki asırlık 6 çam ağacını devirdi. Ağaçlarla beraber yuvaları da yıkılan kuşlar ise şaşkın bakışlarla ekipleri izledi.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde akşam saatlerinde sağanak yağış, dolu ve fırtına etkili oldu. İlçe genelinde su baskınları yaşanırken, sağanak ve fırtına Nazilli Millet Bahçesi’ni de vurdu. Bahçede bulunan asırlık 6 çam ağacı ve Millet Bahçesi’nin tabelası fırtına sebebiyle zarar gördü. Ayrıca devrilen çam ağaçlarında yuvalanan kuşlar da fırtına ve sağanaktan etkilendi. Ağaçlarla beraber yuvaları da yıkılan kuşlar, şaşkın bir şekilde bahçede inceleme yapan ekipleri izledi. İlçe genelinde teyakkuza geçen Büyükşehir ve Nazilli Belediyesi ekipleri de su baskını yaşanan yerler başta olmak üzere yoğun mesai harcadı.