Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gedik Piliç’in spora ve sporcuya desteği 19 Mayıs’ta kupayla taçlandı

GEDİK PİLİÇ’İN DE SPONSORLARINDAN OLDUĞU, GT4 AVRUPA SERİSİ’NDE YILLARDIR ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDEN, BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT (BOM) TAKIMI 2024 YILI YARIŞLARININ 2. AYAĞINDA PİLOTLARI YAĞIZ GEDİK VE PEDRO EBRAHİM’İN 3.LÜK DERECESİYLE PODYUMA ÇIKTI.

GEDİK PİLİÇ’İN DE SPONSORLARINDAN

Gedik Piliç’in de sponsorlarından olduğu, GT4 Avrupa Serisi’nde yıllardır ülkemizi başarıyla temsil eden, Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) takımı 2024 yılı yarışlarının 2. ayağında pilotları Yağız Gedik ve Pedro Ebrahim’in 3.lük derecesiyle podyuma çıktı.

16. sezonu 5-7 Nisan 2024 tarihlerinde Fransa’nın Paul Richard Pisti’nde başlayan GT4 Avrupa Serisi yarışlarının 2. ayağı 17-19 Mayıs tarihlerinde İtalya’nın Misano Pisti’nde gerçekleşti.

18 Mayıs tarihli yarışta yaşanan talihsizlikler sonucu etkilerken, 19 Mayıs’daki yarışta BOM pilotlarından Yağız Gedik ve Pedro Ebrahim 3. oldu.

Gedik Piliç’in de sponsorlarından olduğu BOM ekibi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda kazandığı sezonun ilk 3.lük kupası ile hepimizi gururlandırdı.

Gedik Piliç Yönetim Kurulu Üyesi Yağız Gedik, yaptığı paylaşımda “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda sezonun ilk 3.lük kupasını kazanmak bizi ayrıca sevindirdi. Çok iyi hazırlandık, güzel odaklandık, sonuç geldi. Tüm takıma, emek veren herkese ve destekleyenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.