Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Haluk Levent’in ‘Ağaç Kampanyasına’ Soyer’den Destek

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in İzmir’deki orman yangınının ardından bölgeyi yeniden yeşillendirmek için 30 Ağustos’ta ücretsiz konser çağrısına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den destek geldi. 

“KONUŞMALAR PLANLAR YAPALIM”

İzmir’de devam eden orman yangını nedeniyle ünlü sanatçı Haluk Levent, “İzmir’in her tarafı yanıyor! Tamir etmek zaman alacak. Ben bir konser vereyim İzmir’e 30 Ağustos’ta. Ücretsiz. Bütün İzmir o konserde buluşalım. Konuşmalar planlar yapalım. Orman Bakanlığından söz alalım. Sonra tüm İzmirlilerden söz alalım. Dikelim fidanları en uygun anda”şeklinde tweet attı.

HALUK LEVENT’İN ‘AĞAÇ KAMPANYASINA’ SOYER’DEN DESTEK

“YANAN HER BÖLGEYİ İKİ KAT YEŞİLLENDİRECEĞİZ”

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in çağrısına, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kayıtsız kalmayarak, Levent’e destek verdiğini açıkladı. Levent, bunun üzerine “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sevgili Tunç Soyer tweetimi görmüş. ’30 Ağustos’ta seni tüm İzmir bekliyor’ dedi. Seferberlik başlatacağını söyledi. Hep birlikte planlar yapacağız. Hep birlikte başaracağız yanan her bölgeyi iki kat yeşillendireceğiz” yazdı. Levent’in tweetini Başkan Soyer de retweet’ledi.

HALUK LEVENT’İN ‘AĞAÇ KAMPANYASINA’ SOYER’DEN DESTEK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ