Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

Hayatını kaybeden oda üyeleri için mevlit okuttular

MANİSA LOKANTACILAR, KEBAPÇILAR, TATLICILAR VE YOĞURTÇULAR ODASI, HAYATINI KAYBEDEN ÜYELERİ İÇİN ODA BİNASI ÖNÜNDE MEVLİDİ ŞERİF PROGRAMI DÜZENLENDİ.

Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası, hayatını kaybeden üyeleri için oda binası önünde mevlidi şerif programı düzenlendi.

Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası Başkanı Mehmet Akgül yaptığı açıklamada, “Bu mesleğe hizmet eden ve hayatını kaybeden üyelerimizi her yıl düzenlediğimiz mevlidi şerif programıyla anıyoruz. Hem de bir araya gelerek birliğimizi beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Hayrımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Konuşmaların ardından edilen dualara hep bir ağızdan ’Amin’ denilerek katılanlara hayır yemeği dağıtıldı.

Oda önünde düzenlenen programa Manisa Müftüsü Sinan Cihan, Manisa Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Esnaf Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz, Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akcın, Şehzadeler Müftüsü Mehmet Cesur, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak ve oda üyeleri katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ