Egeyön Haber

İmamoğlu’ndan bir otobüs de Serinhisar’a

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Serinhisar Belediyesi’ne 37 yolcu kapasiteli otobüs hediye etti. Hediye için Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi’den, İmamoğlu’na teşekkür geldi. İmamoğlu daha önce Honaz Belediyesi’ne de otobüs hediye etmişti.

CHP’li belediyeler arasında dayanışma gün geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz günlerde Honaz Belediyesi’ne otobüs hediye eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu aynı jesti Serinhisar Belediyesi’ne de yaptı. İmamoğlu, 37 yolcu kapasiteli otobüsü Serinhisar’a gönderdi.

İmamoğlu’nun desteği için teşekkür eden Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi,“ Derman Belediyecilik anlayışıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, Mercedes-Benz marka 37 yolcu kapasiteli solo otobüsü Belediye araç filomuza kazandırdık ve halkımızın hizmetine sunduk. Dayanışma içerisinde olduğumuz Derman Belediyeciler olarak iş birliği, destekleri ve bu kazanımı ilçemize sağladığı için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İMAMOĞLU’na teşekkür ediyor, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ