Pimatech Reklamı
Egeyön Haber

İTÜ VE ACU Sualtı Topluluğu dalış için Marmaris’i tercih etti

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SUALTI TOPLULUĞU (İTÜSAT) VE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ DALIŞ VE YELKEN KULÜBÜ (ACU) YENİ DALICI ADAYLARININ ÇOĞUNLUKTA OLDUĞU YAKLAŞIK 90 KİŞİ İLE MARMARİS’TE SUALTI DALIŞ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

İstanbul Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu (İTÜSAT) ve Acıbadem Üniversitesi Dalış ve Yelken Kulübü (ACU) yeni dalıcı adaylarının çoğunlukta olduğu yaklaşık 90 kişi ile Marmaris’te sualtı dalış etkinliği düzenledi.

Etkinlik hakkında bilgi veren İTÜSAT denetim kurulu başkanı Emin Karagöz; “Marmaris, dalış bölgeleri arasında gerek sualtı canlılığı açısından gerekse uygun fiyatlı konaklama, eğlence mekanları, kasım aralık aylarında bile suyun sıcak olması ve ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek dalış tekneleri nedeniyle tercih sebebimiz oldu. Bütün bunları göz önüne aldığımızda gezileri düzenlerken Marmaris bizim için çok önemli bir dalış bölgesi haline geliyor. Bu dönem dalış sezonunu kapattık gibi görünüyor ancak suların tekrar ısınması ile birlikte tekrar Marmaris’e, derin maviliklere dönmek için can atıyoruz.’’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ