Egeyön Haber

İYİ Parti İzmir’den Seferihisar’da esnaf ziyareti

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Divan Kurulu Üyeleri ve İl Yöneticileri ile Seferihisar’da esnafı ziyaret etti.

Esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Kırkpınar esnafın ciddi sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu, işyerlerini açamadıklarını, açsalar da siftah dahi yapamadan dükkan kapattıklarını, kira ve işyerlerinin giderlerini dahi karşılayamadıklarını ve bu yüzden icralık olmaya başladıklarını dile getirdiler.

Kahveci esnafı kahvehanelerinin kapalı olduğunu, kira ödeyemedikleri için işyeri sahipleri tarafından tahliye davası açıldığını ve mahkeme sonucunda işyerlerini terk etmek zorunda kaldıklarını ifade ettiler.

İşyeri kapanan vatandaşlarda büyük sıkıntı yaşadıklarını, gelirleri kesilen vatandaşlar elde avuçta ne varsa bozdurmaya başladıklarını ve böyle giderse yaşamlarını idame ettiremeyeceklerini esnafın kepenk, vatandaşında evde kombi kapattıklarını dile getirdiler.

Bu ziyaret sırasında ilçede ayakkabı ve çanta satan bir mağazaya uğrayan Kırkpınar, işyeri sahibi Hüseyin Ada sıkıntılarını dile getirdikten sonra İYİ Partinin esnaf ziyaretlerinden memnun olduğunu ve partiye üye olmak istediğini belirtmesi üzerine İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar tarafından kendisine işyerinde parti rozeti takıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ