http://www.wannawatches.com
Egeyön Haber

İzmir’den Basın İlan Kurumu Genel Müdürü’ne Ziyaret

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İzmirli basın temsilcileri Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ı ziyaret etti.

Ziyarette BİK Kontrol Hizmetleri Müdürü İbrahim Delibaş ile BİK Danışmanı Cihat Zafer Demirel de hazır bulundu.

Basın İlan Kurumu’ndan ilan desteği alma hakkı olan gazetelerin temsilcileri ile birlikte Basın İlan Kurumu’nu ziyaret etmek istediklerini söyleyen İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi yerel basının zorlu bir süreç yaşadığına dikkat çekti. Pandemi şartlarında Basın İlan Kurumu’nun yerel gazetelere yardımcı olmalarından ve gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür ettiklerini belirten Gappi, Basın İlan Kurumu’nun desteğinin önemine vurgu yaparak bağımsız gazetecilik için kilit rol oynadığını söyledi.

Aynı zamanda BİK Genel Kurulu Üyesi olan İGC Başkanı Gappi, İzmir’de yerel medyanın hedeflerine ulaşması için çok yönlü çalışma sürdürdüklerini ifade etti.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ise İzmir’de yerel basının güçlü olmasından memnuniyet duyduklarını vurgulayarak her zaman yerel basının yanında olduklarını ifade etti. Birçok çalışmanın BİK Genel Kurulu tarafından gerçekleştirileceğini anlatan Duran genel kurulun önümüzdeki günlerde toplanabileceğini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ